Grzesiek (Mika) - Niebanalni

Wyraź swoją opinię o prezenterach DobrejStacji!

Re: Grzesiek (Mika) - Niebanalni

Postautor: Mika304 » 10 paź 2014, 20:00

A dziękuje Tomku za sympatyczną opinie z tym śpiewem to tak różnie bywa ;)... (a o początku gdzie usłyszałeś?)
Co do reszty jak zwykle niespodziewanie ;) i również pozdrawiam z swej strony , bo Niebanalny sam zapewne będzie chciał podziękować - więc nie odbiore mu tej przyjemności , taka małpa będę :P
Silne uczucia są nieokiełznane jak dzikie konie. Popychają nas do działania, nie pytając, czy tego chcemy, czy nie... Paulo Coelho

Obrazek
Awatar użytkownika
Mika304

Postautor: Tomek. » 11 paź 2014, 11:08

wiesz Mika ja mam informatorów wszędzie ;) i mi o początku powiedzieli a na końcówkę sam zdążyłem ;) nie ma za co dziękować,polecam się na przyszłość :)
No to może raz zróbcie wyjątek i niech ta audycja Wasza będzie spodziewana i wyczekiwana przez słuchaczy :D
Tomek.

Postautor: Grzesiek » 12 paź 2014, 18:15

Bardzo miło, że się podobało :) Dziękuję Tomku za opinię :) A co do
Tomek. pisze:No to może raz zróbcie wyjątek i niech ta audycja Wasza będzie spodziewana i wyczekiwana przez słuchaczy :D
to nasze poprzednie audycje były zapowiadane, a to ostatnia to spontan był :D
Awatar użytkownika
Grzesiek

Postautor: Tomi » 23 paź 2014, 21:14

Audycje poprostu w duecie są niesamowicie bombastyczne :D , Rośpiewany duecik i tego się trzymajcie ;) :P
Tomi

Postautor: Mika304 » 25 lis 2014, 20:59

No nie mogę inaczej ......

Panie Niebanalny wymiatają Pańskie audycje - a już audycje tematyczne mówię tu konkretnie <jesika> i <night lovers> THE BEST!!!!! Ja chce jeszcze i jeszcze!!! :P
Masz ogromnego plusa u mnie za te audy i jeszcze Obrazek
Silne uczucia są nieokiełznane jak dzikie konie. Popychają nas do działania, nie pytając, czy tego chcemy, czy nie... Paulo Coelho

Obrazek
Awatar użytkownika
Mika304

Postautor: BrygadaDT » 14 mar 2015, 16:29

a ten prezenter to szaleje i końca nie widać ;) bardzo zakręcony ale i tak mało śpiewa :P musi się poprawić :lol:
a jego partnerka to całkiem zapomniała o nas i wgl nie gra :( trzeba Niebanalną zachęcić więc My jako pierwsi
Droga Miko prosimy zagraj nam audycje i nie każ nam dłużej czekać :)
Audycje superanckie polecamy ten duet :) pozdro
BrygadaDT

Postautor: Grzesiek » 16 mar 2015, 21:50

Dziękować miło że audycję się podobają :D Co do mojego duetu to pewnie niebawem się to zmieni - zaglądajcie w ramówkę ;)
Awatar użytkownika
Grzesiek

Postautor: Grzesiek » 20 cze 2015, 10:50

Przepraszam wszystkich za moją nieobecność w ramówce, ale niestety obowiązki zawodowe nie pozwalają mi na granie tak często jakbym chciał :(
Awatar użytkownika
Grzesiek

Poprzednia

Wróć do Opinie o prezenterach